VIN
1FTFW1EF1FFA87988
Rok produkcji
2015
Kolor
Black
$10,000
Kliknij poniższy przycisk, aby niezwłocznie usunąć wszelkie informacje o tym samochodzie z naszego archiwum.
FORD F-150 wyprodukowany w 2015 roku o kolorze black z numerem VIN 1FTFW1EF1FFA87988. Seria pojazdu to XLT W. Silnik jest napędzany paliwem other. Pojazd wyposażony jest w napęd 4x4 drive oraz skrzynię biegów typu unknown.
Wskazanie licznika to 79985. Pojazd ma uszkodzenia opisanie jako Front End.
Wystawiony na aukcji IAAI, numer 32074996. Pojazd został sprzedany 10.03.2022. Aukcja odbyła się w Appleton (WI). Aukcja zakończyłą się ceną $10,000.
Zapoznaj się z podobnymi pojazdami marki FORD.
Unknown
4X4 Drive
Other
79985
Front End
Appleton (WI)
IAAI
10.03.2022